Ana sayfa Annelik Elsanatları Haberler Magazin Dünya Magazin Türkiye Moda Ressamlar Tiyatro Sinema Yazılar Yemekler

 

Saç bantları
Saç bantları

Saç bantları

Selam,
bayan bilen moda kadın güzellik bakım
Bugün biraz saç bantları hakkında konuşalım istedim.
Haberler
Saç bantları hepimizin biraz eski filmlere, resimlere gidip hatırlamaya çalıştığında rahatlıkla aklına gelebilecek aksesuarlardan.

bayan bilen moda kadın güzellik bakım

 

İşte dikkatlice etrafınıza bakarsanız 1950 ve 1960'ların o popüler aksesuarı şimdilerde de eski popülaritesini yakaladı bile. Özellikle retro tarzı takılan bantlar oldukça moda. :)
Grafik Saati kadın
Günlük hayatta sıkça kullanılabilinecek bir trend olması da işin en sevdiğim yanı. Mesela koyu renk dar paça bir kot pantolonun üzerine beyaz salaş bir üst giyer, bir de saçlarınızın arasına geniş bir bant geçirirseniz çok hoş görünebilirsiniz.
Grafik Saati kadınlar klubü
Bu kombininize ek olarak yuvarlak çerçeveli siyah camlı trend bir gözlük ve küçük kutu bir çanta da takarsanız moda sayfalarının birinden fırlamış mankenlerden biri gibi olmanız kaçınılmaz. :)
Şirin Gurme yemek tarifleri
İşin kısası ben bu saç bandı trendini çok sevdim. Bu yaz da saç bantlarını sıklıkla tercih ettim ve bu gidişle de tercih etmeye devam edeceğim. :)
Annelik yazıları
Son olarak saç bantlarını illa ki başınızın çevresine bir şekilde dolamanız gerekmez değil mi? Tabii ki gerekmez, isterseniz saç örgünüzün arasına da katabilirsiniz ve ya saçınızı at kuyruğu yapıp salaş bir şekilde saç bandınıza tutturabilirsiniz. Şimdilik benden bu kadar kendinize iyi bakın :)

 

Saç bantları bayan aksesuarları

♥ -Bayanbilen-

Yazan: Bayan Bilen - Buse Nur | Mail: buse.nur.97.11[at]bayanbilen[.]com

Editör: Belgin Elçioğlu| Mail: belgininvictus1968[at]gmail.com

 
 
Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası