Ana sayfa Annelik Elsanatları Haberler Magazin Dünya Magazin Türkiye Moda Ressamlar Tiyatro Sinema Yazılar Yemekler

 

Yeni yıl hediyem ve ayakkabı kutusu: Yoksa!

Merhabalar,

 

BayanBilen Grafik Saati’nde bugüne kadar sizlerle hep, moda yazılarımı paylaştım. Kombin önerileri, giyim stilleri, moda kıyafetler vesaire. Ancak bu yazımda sizinle farklı bir konuda paylaşım yapacağım.
Grafik Saati haberleri

Evet her yeni yılda hemen herkesi farklı bir heyecan sarar. Elbette ben de heyecanlıyım ama bu yılki heyecanım bambaşka ve gündemle ilgili.
bayan bilen moda kadın güzellik bakım
Bu yıl yılbaşında çok sevdiğim arkadaşım Meral de bizimle birlikte olacak ve yeni yıla, ben ve ailemle beraber girecek. Ancak heyecanımın tek sebebi bu değil.
Haberler
Biliyorsunuz paraya çok fazla değer veren bir insan değilim ama Meral’in eşyalarını odasına yerleştirirken göz ucuyla bir ayakkabı kutusu gördüm. İngiliz malı, Jimm Choo marka bu ayakkabı kutusunu fotoğrafladım.
deneme öykü edebiyat yazı makale
Daha sonra Meral’e yeni yıl için bana hediye alıp almadığını sordum ve “Canım bak hediyeye gerek yok, kutlaman yeter” dedim. Meral ise bana “Ah hayatım hiç olur mu öyle şey, en özel hediyeyi sana aldım” dedi.
Anne baba çocuk annelik yazıları
Ne yalan söyleyeyim içim kıpır kıpır. Son dönemde yaşananlara bakınca “Herhalde ayakkabı kutusundan ayakkabı değil de yüklü miktarda para çıkar” diye düşünüyorum, dolar euro ve bir miktar TL.
bayan bilen moda kadın güzellik bakım
E diyeceksiniz ki
- “Ne biliyorsun?”
-“ E biliyorum tabii. En özel hediyeyi bana aldığına göre... E ayakkabı kutusundan da ayakkabı çıkacak değil herhalde di mi?”
bayan bilen moda kadın güzellik bakım
Her neyse bekleyip göreceğiz. Yeni yıla bi girelim hele.
bayan bilen moda kadın güzellik bakım
Aaa bir not: Ayakkabı kutusundan ne kadar! çıktığını 2014’ün ilk hafta sonunda BayanBilen GrafikSaati sayfalarından yazacağım yeni bir yazıyla sizlerle paylaşacağım.

Mutlu yıllar
Haberler
-Bayanbilen-

Ayakkabı kutusu ve paralar

Yazan: Bayan Bilen - Buse Nur | Mail: buse.nur.97.11[at]bayanbilen[.]com

Editör: Belgin Elçioğlu| Mail: belgininvictus1968[at]gmail.com

DMCA.com

Copyright: Her hakkı saklıdır  | kontak[at]grafiksaati.com |  gizlilik politikası