Ana sayfa  Annelik  Elsanatları  Haberler  Magazin Dünya  Magazin Türkiye  Moda  Ressamlar  Seramik

Tiyatro Sinema  Yazılar  Yemekler  Send Twitter  Twitter'da biz  Facebook'da biz  Pinterest'de biz

 

 
 
 

Günlük kombin 3 - Taylor Swift kombini ve Shake it off

"Karşınızda bir Taylor Swift kombini . Buradaki gibi bir etek arayışı içindeyim. Siz bu satırları okuduğunuz sırada umarım bulmuş olurum"

bayanbilen günlük kombin

Shake it off Taylor Swift

Az önce sizler ile bir Taylor Swift kombini paylaşmaya karar verdim. Ardından hemen güzel bir kombin arayışına geçtim, fakat güzel bir kombin bulmak sandığımdan çok daha kısa sürdü. Sanırım kötü diyebileceğim hiç bir kombine de rastlamadım.

bayan bilen moda kadın güzellik bakım
Şimdi gelelim şu çok beğendiğim kombine: Siyah yüksek bel bir etek ve beyaz bol üst kalın kiremit rengi bir kemer ile birbirine bağlanmış. Üzerine dağınık, dalgalı bir topuz tercih edilmiş. Makyaj olarak ise ruj haricinde her şey abartısız görünüyor.

Grafik Saati kadın

Rujun rengi ise kemerin rengi ile bağdaştırılmış. Zaten Taylor Swift'in makyajlarını da çok seviyorum. Her zaman dengeyi nasıl koruması gerektiğini çok iyi biliyor. Fakat bu kombinde beğenmediğim küçük bir detay var: Çanta. Çanta da daha sevimli ve küçük bir şey olsaydı daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum.

Bir de bu eteği hafiften de kıskanmadım değil. Normalde çoğu mağazada bulunabilecek bir etek olmasına rağmen. Şu an hiç bir yerde bunun gibi bir etek bulamıyorum. Örneğin bugün üç dört saat kadar dolaşmış, çoğu mağazayı gezmiş olmama rağmen tek bir etek bile bulamadım. Son bir deneme olarak yarın da internetten alışveriş sitelerine bakmayı planlıyorum.
Sizler de böyle bir kombini hemen hemen her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ben bu postu çok severek hazırladım, umarım siz de severek okumuşsunuzdur. :]
Şimdilik benden bu kadar..
Kendinize iyi bakın.. :]

 

Bunlar da ilginizi çekebilir
Miley Cyrus Hannah Montana ve mutlu hipiler performansı - Miley Cyrus & Joan Jett Different, Miley Cyrus & Ariana Grande - Don't Dream It's Over, Hannah Montana Miley musik video - The Climb, Miley Cyrus Happy Together

Taylor Swift'in bayıldığı performans ve Taylor Swift Blank Space, Miley Cyrus - Wrecking Ball

Taylor swift kombini ve Shake it offYazan: Bayan Bilen
Mail: buse.nur.97.11[at]bayanbilen[.]com

Creative Commons Lisansı
Günlük kombin 3 - Taylor Swift kombini by grafiksaati.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://bayanbilen.grafiksaati.com/kombin-3.html.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.grafiksaati.com/ adresinde mevcut olabilir.

Editör: Belgin Elçioğlu

Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.com[at]gmail.com  |  gizlilik politikası